Yasni Exposé von Miradie Maliqi

Besucher
(3568)

Person-Info

131

Miradie Maliqi, Roman, Autorin, Zürich

Geburtsname: Kurteshi, Land: Schweiz, E-Mail: miradiemaliqi (at) yahoo.de, Sprache: Deutsch
Miradie Maliqi @ Zürich

2 Bilder von Miradie

Bilder werden geladen...
1 - 2 von 2
Miradie Maliqi @ Zürich
Dez 08  +
Miradie Maliqi @ Zürich
Dez 08  +

35 Informationen zu Miradie Maliqi

Forumi i Zemrave Shqiptare - Libra te Rinj dhe Komente

... mbledhjen e vlerave folklorike të arkivuara në Institutin ... poezi me elemente të ndërthurur folklorikë nga rrethet e Sarandës, Gjirokastrës, Himarës,etj. ...
30x
forumi.zemrashqiptare.net 25.05.09  +  

Letërsia Shqiptare - Cik?l poetik

Miradie Maliqi ... E diel, 07-09-2008, 01:25am (GMT+1) M? desh?n t? harruar. M? vdiq?n ca her? ... ska vend p?r takime tjera. Asaj nuk i ngutet. E ti,o udh?tar i vonuar. s?rish ...
29x
letersia.zemrashqiptare.net 25.05.09  +  

Shpat Kasapi ...:::Mir se vini ne Faqjen e Shpat Kasapit ...

Zëri, sharmi apo diçka tjetër? Kasapi: Zëri im ishte ai i cili më shtyri që unë të merem me muzikë pasi që atë e zbuluan edhe prindërit e mi dhe unë personalisht i ...
26x
shpat-kasapi.cabanova.de 25.05.09  +  

Letërsia Shqiptare - Miradie Maliqi: Unë dhe shpirtbukura

Mijëra krijime nga poetët dhe shkrimtarët më të njohur shqiptarë. ... Autori: Miradie Maliqi. Botues: Arbëria. Cmimi: 500 lekë "Fëmijët tuaj nuk janë fëmijët ...
21x
letersia.zemrashqiptare.net 25.05.09  +  

Gazeta Metropol

UNë DHE SHPIRTBUKURA Autor: Miradie Maliqi Botues:Arbëria. KONSIDERATA AKTUALE MBI LUFTëN DHE VDEKJEN Autor: Sigmund Freud Botues: Uegen. SHTRIGAT ...
22x
gazetametropol.com 25.05.09  +  

Libra te Rinj dhe Komente - Forumi i Zemrave Shqiptare

Libra te Rinj dhe Komente Letërsia Shqiptare ... titullohet romani i autores Miradie Maliqi, i botuar nga shtypshkronja "Arberia" ...
13x
forumi.zemrashqiptare.net 25.05.09  +  

Gazeta Metropol

Autori: Miradie Maliqi. Botues: Arbëria. Cmimi: 500 lekë "Fëmijët tuaj nuk janë fëmijët tuaj. ... Ata vijnë nëpërmjet jush, por jo prej jush. Edhe pse janë me ...
11x
gazetametropol.com 25.05.09  +  

Ungültige URL: Gazeta Ndryshe

Gazeta Albania. E perditshme shqiptare ... Formulimi autobiografi, jo vetëm si zhanër në aspektin formal, ... Emigrantët: Duam shkolla shqipe dhe jo 300 abetare ...
11x
ndryshe.com 25.05.09  +  

Agjencioni FLOART - PRESS: Halucionacionet e UDBASHIT CANA BANANA ...

Ka disa dite qe gazeta ditore "Zeri" i Prishtines eshte duke botuar fejtonin dhe ... Miradie Maliqi: Unë dhe shpirtbukura "Fëmijët tua...
11x
floart-press.blogspot.com 25.05.09  +  

miradie


21x
hi5.com 27.01.09  +  

Miradie Maliqi


19x
hi5.com 27.01.09  +  

Kniff.de - Web Suchergebnisse für Berisha ik Po pastaj ?

Miradie Maliqi. Mazllum Saneja. Autorët N ... Po, besa, burra të fortë kannë qenë! ... Pastaj e nisnin prapë, shoq me shoq. ...
28x
kniff.de 11.12.08  +  

Intervista! - Parajsa Shqiptare Forum

Ketu mund te postoni/lexoni intervista te ndryshme nga kengetaret Shqiptare , si dhe te c'do individi qe i perket fushes se muzikes. Me poshte eshte.
28x
forumi.parajsa.com 11.12.08  +  

Kniff.de - Web Suchergebnisse für Zemra Shqiptare Mexhid Yvejsi ...

Marash Mali. Mimoza Hametaj. Mujë S. Berisha. Mimoza Sali. Miradie Maliqi ... Kajhere e ve doren ne tamth e pyes: kur djali sot ndrroi keshtu, po nipi? ...
26x
kniff.de 11.12.08  +  

Ungültige URL: www.agimi.com - personazh - SHPAT KASAPI PREZENTON ALBUMIN E TIJ ...

Puntorie Muça-Ziba shkrimtare e njohur, Murat Isaku, Miradie Maliqi dhe Ermira Shabani. Këto këngë jane të incizuara në studion e Eroll Jakupit i cili me të ...
24x
agimi.com 11.12.08  +  

Wapedia - Wiki: Lista e librave shqip: U

Shkruar nga Tefik Çaushi, 1993. Unë dhe shpirtbukura, roman, autore Miradie Maliqi. Udhëzues mbi drejtimin e mjetit, shkruar nga Ing.Eduard B. Ndreu, 2000, ...
24x
wapedia.mobi 11.12.08  +  

Ungültige URL: Meine Homepage

Miradie Maliqi, arkatare. Sefedin Maliqi, Berivojcë. Kadrush Hashani: Lirojeni Albin Kurtin...! Arta Beqiraj, studente e Fakultetit Ekonomik: Burgosja e ...
22x
beepworld.de 11.12.08  +  

frameset_menu_links

Diana Krasniqi, Nassjo, Suedi. 3233. Haki Leku, Turku, Finlandë. 3234. Bukurije Leku, Turku, Finlandë. 3235. Mergim Leku, Turku, Finlande ...
22x
beepworld.de 11.12.08  +  

Wapedia - Wiki: Lista e librave shqip: U

Shkruar nga Tefik Çaushi, 1993. Unë dhe shpirtbukura, roman, autore Miradie Maliqi. Udhëzues mbi drejtimin e mjetit, shkruar nga Ing.Eduard B. Ndreu, 2000, ...
23x
wapedia.mobi 11.12.08  +  

Ungültige URL: www.agimi.com - personazh - SHPAT KASAPI PREZENTON ALBUMIN E TIJ ...

Puntorie Muça-Ziba shkrimtare e njohur, Murat Isaku, Miradie Maliqi dhe Ermira Shabani. Këto këngë jane të incizuara në studion e Eroll Jakupit i cili me të ...
19x
agimi.com 11.12.08  +  

Jetzt bewerten

(49)
 49 Bewertungen 
5 Sterne (42)
4 Sterne (4)
3 Sterne (3)
2 Sterne (0)
1 Stern (0)

Ihre Verbindung zu Miradie Maliqi

Ich
Ich
Miradie Maliqi @ Zürich
Miradie

Sie haben noch kein Exposé bei Yasni.

Relevante Begriffe zu Miradie

Wichtige Personen: Heute - Übersicht / Namen: Heute - Übersicht / Person-Suchen: Heute - Übersicht
+1